Başkanımız

 

Can KELEŞ

1973 Gümüşhacıköy Artıkabat Mahallesi doğumlu, babası emekli matematik öğretmeni Kemal KELEŞ, Can KELEŞ İlkokulu Ülkü İlkokulunda, Ortaokulu Mehmetpaşa Okulunda, Liseyi 1. Sınıf Gümüşhacıköy Lisesi, 2-3. Sınıfları Samsun 19 Mayıs Lisesinde okudu. 1992 yılında Üniversiteye girdi, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği ( Harita Mühendisi ) bölümünü mezunu olarak, 1997 yılında bitirdi.

1997 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesinde Dönüşüm Harita İnşaat Mühendislik Ltd. Şirketini kurarak iş hayatına atılan Can KELEŞ, ikinci işyerini lokanta üzerine Vitamin Restoranı açarak devam etti. 1998 yılı sonunda, Dönüşüm Harita Mühendis İnşaat Mimarlık Ltd. Şirketini Gümüşhacıköy Belediye sitesindeki iş yerine taşıdı. 1998 & 1999 yılları arasında vatani görevini Ankara Harita Genel Komutanlığında yaptı. Askerlik dönüşü 1999 yılın başında, Samsun’ da tahütlük işleri yapmaya başladı. 2002 yılında tekrar Gümüşhacıköy’ e dönüş yaparak şirketini buraya taşıyarak Gümüşhacıköy’ de çalışmaya başladı. 2004 yılında şirketinin 2. Şubesini Merzifon Aslanağzı işhanında açtı.

Can KELEŞ’ in Dönüşüm Mühendislik olarak başlıca yaptığı işler arasında; Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi A Blok İnşaatı yapımı, 10 Derslik Gümüş İlköğretim Okulunun yapımı, Merzifon’ da ve Gümüşhacıköy ilçemizde 100 üzerinde daire tahütlük daire yap sat işi,

Can KELEŞ ticari alanda olduğu gibi sivil toplum kuruluşları arasında da bir çok yerde aktiv görevli bulunmaktadır. Bunların arasında Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Can bey 2002 yılında Mimar Selda EYMİRLİ ile evlendi, eşi Selda hanım ile beraber ortak yürüttükleri Dönüşüm Mühendislik firmasının ortağıdır. Dönüşüm Mühendislik firması: 2 Mimar, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Harita Mühendisi, 1 Jeoloji Mühendisi, 1 Satış Elemanı, 2 Sekreter olmak üzere, sürekli çalışan 48 personeli bulunmaktadır. Dönüşüm Mühendislik firması dolaylı olarak bölgemizde 150 kişilik bir iş istihdamı sağlamaktadır.

 

 

Be Sociable, Share!