S.S. Amasya İli Gümüşhacıköy İlçesi Altı Köy Elektrik Enerjisi Üretim ve Tüketim Kooperatifi Yapım İşi İçin İkinci İhale İlanı

S.S. Altı Köy Elektrik Enerjisi Üretim ve Tüketim Kooperatifi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Güdümlü Proje Desteği kapsamında sağlanan mali destek ile Altı Köy Yenilenebilir Enerji Eksenli Gelişim ve Tarımda Dönüşüm Projesi kapsamında Amasya ili, Gümüşhacıköy ilçesi, Kiziroğlu köyünde 998,4 kWp /800kWe gücünde bir Güneş Enerji Santrali kurulması için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Altı Köy Elektrik Enerjisi Üretim ve Tüketim Kooperatifi’nden veya www.oka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

Bu ihale kapsamında yapılması planlanan yapım işleri aşağıdaki gibidir.

1 adet 998,4kWp/800kWe GES tesisinin kurulması ve enerji nakil hattının inşa edilerek şebekeye bağlantısının yapılması

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 15.09.2020 – 11:00

İhaleye katılım koşulları isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.oka.org.tr internet adreslerinde yayımlanacaktır.

Teklifler, 15.09.2020 tarihinde, saat 11:00’da ve Gümüşhacıköy Ticaret Sanayi Odası Toplantı Salonu, Zübeyde Hanım Bulvarı, No:68,  Gümüşhacıköy/AMASYA  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İletişim Gürkan ATAL Cep: 0554 571 78 94

Altı Köy Yapım İşi İhale İlanı

Altı köy GES Teknik Şartname

Teklif Dosyası Kontrol Listesi

Santral Genel Yerlesim Plan 1.dwg

Santral Genel Yerleşim Planı 2.dwg

3.Topraklama Planı.dwg

4.Tek Hat Şeması

5.Statik Proje

AMASYA_EARTH.jpg

AMASYA_GÜZERGAH.jpg

Be Sociable, Share!